Pasākumu kalendārs

Kalendārā ir norādītas nodarbības, kurās var pieteikties dalībai. Ir iespējams arī izveidot jaunas grupas vai pasākumus. 

Biodejas nodarbības pieaugušajiem

katru trešdienu plkst 19:30 ~ 21:30 Zoom tiešsaistē

No 2021.g. 6. janvāra katru trešdienu plkst 19:30 ~ 21:30 nodarbības notiks tiešsaistē.

 

Tumsa = iespēja gaismai izplesties

Pagājušā gada laikā iespējams esam vairāk kā iepriekš saskārušies ar nenoteiktību, neskaidrību, aizkaitinājumu, dusmām, bailēm, zaudējumu, skumjām, cilvēciska kontakta trūkumu un neziņu, kā tikt galā ar savām izjūtām, kā pārvarēt notiekošo, kam ticēt, kur ņemt spēkus, kā savienoties ar saviem resursiem un savu iekšējo spēku.

 

Laikā, kad īpaši izteikti izjūtam atdalītību viens no otra gan fiziskā veidā, gan viedokļu atšķirīgumā ir svarīgi atrast veidus kā būt kopā un savienojoties ar savu iekšējo spēku, resursiem, savu gaismu, iegūt dziļāku mieru, atjaunot līdzsvaru, Ienesīsim katrs savu gaismu šajā dzīves procesā un pastiprināsim tās spēku. Kopībā ir spēks!

 

Mūsu katra spēks atrodas mūsu organismā – prāta, ķermeņa un gara vienotībā un spējā radīt savu emocionālo stāvokli, kurš ir mūsu veselības un labizjūtas pamatā. Spēks ir spējā veidot to iekšējo stāvokli, kas man ir labvēlīgs, kas palīdz manam ķermenim un prātam atgūties, līdzsvaroties, atgūt iekšējo mieru un prāta skaidrību, un atver dažādas iespējas.

 

Spriedze , trauksme sašaurina gan prātu, gan ķermeni. Tā uzliek mūsos iekšējus ierobežojumus, pastiprina bezspēcību. Savukārt panākot tikai nelielu ķermeņa atslābinājumu, mūsu ķermenī izmainās daudzas reakcijas un, kā piemēram, sajūtot tikai 2% vairāk iekšējās viegluma, tas atver mūsos iespēju uztvert situāciju plašāk, ieraudzīt vairāk iespēju, atver iekšējus resursus un iekšējo spēku.

 

Mūsu spēks ir būt klātesošiem šajā mirklī – būt “šeit un tagad” – kas nozīmē:

 

  • būt apzinātiem par savā prātā un ķermenī notiekošo.
  • sajust sevi un ar labvēlību pieņemt visas savas izjūtas tās nevērtējot kā labas vai sliktas,
  • apzināties, ka tikai relaksēts ķermenis atvar mūsu pieeju savam iekšējai gudrībai, intuīcijai, iedvesmai un radošumam.

 

Sava ķermeņa signālu apzināšanās un izprašana ir būtiska veselības un labizjūtas sastāvdaļa.

 

Deja, kustība, mūzika un mijiedarbība kopš senseniem laikiem ir tikusi izmantota dziedinošos rituālos.

 

Biodanza ir kā rituāls, kurā mēs satiekam sevi, un kas atved mūs pie sava veseluma, iekšējā spēka un pārliecības par spēju tikt galā ar visu, ko dzīve piedāvā. Dzīve ir kā deja – kā pulsācija, kurā visam ir sava vieta – priekam, sāpēm, smiekliem, asarām… Dzīves nepastāv bez sāpēm. Cenšoties sasniegt “laimīguma stāvokli”, kurā sāpēm, skumjām, dusmām, aizkaitinājumam utml. izjūtām nav vietas, mēs radam vēl vairāk sāpes gan sev, gan citiem.

 

Lai arī šobrīd nav iespējams satikties klātienē, tiešsaistē ir iespējams piedzīvot intnesīvu klātbūtni ar sevi un citiem, un pastiprināt savu iekšējo spēku, noņemt ķermeniskos blokus un pastiprināt iekšējo atvrīvotības, viegluma un brīvības izjūtu..

 

Aicinu jebkuru interesentu, kas vēlas palīdzēt sev justies labāk un savienoties ar saviem resursiem, pievienoties nodarbībai un ar Biodanza vingrinājumiem iegūt vairāk iekšējā viegluma un miera.

 

Mēs izdzīvojam to, ko mēs pieredzam, līdz brīdim, kad mēs veicam izvēli veikt izmaiņas un sākot apzināti izvēlēties savas iespējas. Neliela izvēle, var panākt lielas izmaiņas!

 

Veic savu izvēli justies labāk tagad un pievienojies nodarbībai :-).

 

“Es neesmu tas, kas ir noticis ar mani; bet gan tas, par ko es izvēlos kļūt.” /K.G.Jungs/

 

Nodarbība ir apmēram 1.5 – 2 stundu gara un ietver 2 daļas: 1) neliela teorētiskā daļa un  2) praktiska darbošanās.

 

KAS NEPIECIEŠAMS, lai PIEDALĪTOS:
– Dators ar kameru, mikrofonu un mūzikas atskaņošanas iespēju
– Telpa, kurā jūties droši, brīvi un patīkami. (svarīgi vienoties ar savējiem, ka šis laiks un telpa ir nepieciešami Tev)
– Kustībām ērts apģērbs
– Piesakoties nodarbībai un veicot apmaksu, nosūtīšu ZOOM saiti.

 

Vairāk par nodarbību var uzzināt zvanot man.

 

PIETEIKŠANĀS: vineta@vcg.lv vai  29294443 SMS vai WhatsApp veidā (Lūgums pieteikties ne vēlāk kā 2 stundas iepriekš)

 

DALĪBAS MAKSA: vienas nodarbības maksa – 10 eiro. 8 nodarbību abonements – 70 eiro.

 

KUR VEIKT PĀRSKAITĪJUMU: VCG SIA, Reģ.Nr.40103264798, AS Luminor Banka, LV70RIKO0002013151589 ar norādi Biodanza nodarbība.

 

NODARBĪBU VADA: Vineta Grīvza, Biodanza didaktiskā skolotāja, praktiskais psihologs (Mg.psych), hipnoterapeite, stresa vadības, cienošās komunikācijas un apzinātības treniņu vadītāja.

image
image
image

BIODEJA

Biodeja ir par šī mirkļa intensitātes sajušanu. Ja mēs esam šeit un tagad, tad dzīve kļūst fantastiska un katrs mirklis ir burvības pilns. /Rolando Toro, biodejas pamatlicējs/