Par mani

Vineta Grīvza

VCG_images_200x200px_3

Vineta Grīvza 

“Mēs neesam savas pagātnes (pieredzes) rezultāts, bet savas nākotnes iespēju potenciāls” /Rolando Toro/

Vairāk kā 20 gadu darba pieredzes biznesa sfēras laikā es ieguvu plašu pieredzi ne tikai profesionālajā jomā, bet arī kā vadītāja personības attīstības jomā, koučinga, konfliktu vadības un komandu vadīšanas jomās. Strādājot strauji augošā, augstu prasību un starptautiskā biznesa vidē, arvien vairāk pievērsos jautājumiem, kā nepārtraukti mainošos un neparedzamos apstākļos saglabāt līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi, kā nepazaudēt savu iekšējo harmoniju un savu būtību, kā samazināt spriedzi un izbaudīt katru dzīves mirkli – gan darbojoties profesionālajā sfērā, gan privātajā dzīvē. Šie jautājumi mani pievērsa psiholoģijas studijām. Sākotnēji tikai savai izaugsmei un veselībai. Pēc piecu gadu studijām Starptautiskā Pozitīvās un Transkulturālās Psihoterapijas Akadēmija Vīsbādenē, Vācijā, iegūstot  Pozitīvās psihoterapijas speciālista diplomu, es nolēmu mainīt nodarbošanās jomu un strādāt personības attīstības jomā.  Uzsāku akadēmiskās psihologa studijas, kā arī studijas Leipzigas Biodanza skolā un citu personības attīstības un stresa mazinošu metožu semināros.

Kopā ar vīru izveidojām konsultāciju uzņēmumu: vīrs – biznesa konsultācijās, es – personības attīstības. Mūs vieno kopīga vīzija – palīdzēt ieraudzīt un atvērt iespējas, resursus, kas piemīt katram biznesam un cilvēkam.

Kopš 2012.gada vadu Biodanza nodarbības. Biodanza metode man ir veids, kā iemīlēties Dzīvē, pieņemt sevi un citus ar mīlestību un bez kritikas, ienest prieka un mīlestības pilnas pārmaiņas dzīvē.

Šobrīd darbojos kā psihologs/psihoterapeite, RTT hipnoterapeite, Biodanza skolotāja, Latvijas Biodanza Skolotāju Asociācijas Valdes locekle un Veselīgas izglītības Centra domubiedre.

Izglītība :

  • RTT terapeite / hipnoterapeite – Marisa Peer RTT- Rapid Transformational Therapy (Ātra Transformējoša Terapija) skolas sertifikāts (2020)
  • IBF Biodanza skolotājas sertifikāts,
  • praktiskais psihologs (Mg.psych, 2016), 
  • 2004. – 2009. apguvu pozitīvo psihoterapiju Starptautiskā Pozitīvās un Transkulturālās Psihoterapijas Akadēmijā Vīsbādenē,
  • Lielbritānijas sertificēto grāmatvežu asociācijas (Association of Chartered Certified Accountants) profesionālās kvalifikācijas diploms (2001)
  • Rīgas Tehniskā Universitātes Inženiera ekonomista kvalifikācija, Maģistra grāds (1986).

Papildus izglītība:

IBF tālākattīstības sertifikāti : “Biodanza Organizācijās” (2016); “Garīgā veselība un sociālā iekļaušana” (2017), “Biodanza Didaktiskā skolotāja sertifikāts” (2019).  

Veselīgas Izglītības centra (Vācija, Center of Educational Health, Prof. Dr. Stück & Colleagues) sertifikāti: Empātijas skolas neverbālās daļas programma – TANZPRO-Biodanza bērniem, Empātijas skolas verbālās daļas programma “Cienoša komunikācija”,  Stresa faktoru samazināšanas programma bērniem – EMYK®;  „Ekspedīcija stresa kalnā” (stresa samazināšanas treniņš ar jogas elementiem pieaugušajiem) – STRAIMY®

 

 

Kontakti

  • SIA “VCG”, Strēlnieku iela 9-15, LV-1010, Rīga, Latvija
  • +371 6728 8117, +371 2929 4443
  • vineta@vcg.lv
Sazināties ar mani