Pieaugušajiem

Iknedēļas nodarbības pieaugušajiem – notiek katru trešdienu no plkst.19:00 ~21:00.

Biodanza nodarbību aicinājums ir savienoties ar dabas ritmiem sevī, atbrīvoties no spriedzes, stresa un steigas atstātām pēdām mūsu ķermenī un savienoties ar savu dabīgo ritmu! Tā ir tehnika, kas atbrīvo mūsu iekšējo spēku, palīdz atjaunot ikdienas skriešanā pazudošo veseluma sajūtu, uzlabo spēju relaksēties un tādējādi darbojas fizioloģiski pret kaitīgām stresa reakcijām.

Ritms un veselība ir saistīti. Visa mūsu dzīve darbojas noteiktā ritmā – diena – nakts, saule – mēness, četri gadalaiki. Arī mūsu ķermenis ir ritmisks: sirds, plaušas un citi iekšējie orgāni, viss ir saistīts mijiedarbībā , ritmā. Pēc būtības mēs esam ritms un kad mēs pazaudējam saikni ar savu ritmu, mēs zaudējam savu dabīgo harmoniju un veselību. Lai atjaunotu veselību cilvēkam ir atkal jāizveido saikne ar savu dzīves ritmu.

Pazaudējot savu dabīgo ritmu, mēs kļūstam arvien sadrumstalotāki – domājam vienu, bet bieži sakām kaut ko citu un darām vēl kaut ko pilnīgi citu. Mēs norobežojamies no savām sajūtām, emocijām un šī sadrumstalotība atspoguļojas arī fizioloģiskā līmenī – organismā rodas saspringums, jeb bloki, kas pārtrauc šūnu, orgānu harmonisku savstarpējo sadarbību. Tas ietekmē ne tikai veselību, bet arī mūsu attiecības ar citiem. Stresa ietekmē mazinās mūsu spēja sajust sevi un citus, veidot empātiskas, patiesas klātbūtnes attiecības.

Savienoties ar savu dabgo ritmu nozīmē ar būt apzinātam savās izvēlēs, kā arī apzināties, ka tā ir tikai mana izvēle, kādus ritmus, procesus, vibrācijas es sevī iedarbinu. Sapratne par to kā uz mani iedarbojas ikdienas stress, steiga, pārslodze, pieraduma spēka virzītas un automātiski veiktas izvēles. Kādu vibrāciju, enerģiju es gribu sevī radīt – to kas manu identitāti pastiprina, iedvesmo un rada priekpilnu kustību, vai to kas mani samazina un rada sastingumu, kurš bieži var izpausties kā ārējo apstākļu vainošana, sevis kritizēšana un atrunu atrašana, kāpēc es kaut ko nevaru izdarīt.

Aicinu nākt un savienoties ar savu ritmu, izmēģināt jaunus ritmus un virzienus, un atbrīvoties no ieraduma spēka virzītiem ritmiem

Dalībai nodarbībā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze! Nāc un pievienojies!

BIODEJAS regulāra (iknedēļas) praktizēšana palīdz:
• atbrīvot prātu no ikdienas spriedzes un mazināt iekšējo stresu,
• iegūt enerģiju un dzīvesprieku,
• uzlabo saskarsmes un empātijas spējas,
• uzlabo labizjūtu un harmonijas sajūtu,
• palīdz vienkārši gūt un vairot prieku!!!

Vieta: Avotu ielā 34b, 2.stāvā Ritmo de Salsa deju studijas telpās (blakus kafejnīcai “Ēzītis miglā”)

Maksa: viena nodarbība – 15 EUR, 4 secīgu nodarbību abonements – 40 EUR.

Ko nepieciešams paņemt uz nodarbību : Līdzi jāņem kustībai ērts apģērbs, nodarbībā ieteicams dejot ar plikām pēdām (var arī ar zeķītēm ar neslīdošu pēdas daļu). Vēlams paņemt ūdeni, ko padzerties nodarbības laikā.

Nodarbības vada: Vineta Grīvza

VCG_images_200x200px_3

Biodejas skolotāja, psiholoģe (Mg.psych.), Tanzpro-biodeja bērniem skolotāja kvalifikācija, Pozitīvās psihoterapijas (Vācija) kvalifikācija,  maģistra grāds ekonomikā.

„Man Biodeja ir veids kā iemīlēties Dzīvē, pieņemt sevi un citus ar mīlestību un bez kritikas, ienest prieka un mīlestības pilnas pārmaiņas dzīvē.”

BIODEJAS regulāra (iknedēļas) praktizēšana palīdz:

  • atbrīvot prātu no ikdienas spriedzes, atslābināties un mazināt iekšējo stresu,
  • iegūt enerģiju un dzīvesprieku,
  • sasniegt dziļāku izpratni par sevi un citiem,
  • uzlabot spēju labāk saprasties ar citiem,
  • atgūt brīvību no lomām un amatiem,
  • atbrīvot savu iekšējo radošo potenciālu,
  • vienkārši gūt prieku!!!

 „Jūsu ķermenī ir vairāk gudrības nekā jūsu dziļākajā filozofijā”
/Frīdrihs Nīče/

 

image
image
image

BIODEJA

Biodeja ir par šī mirkļa intensitātes sajušanu. Ja mēs esam šeit un tagad, tad dzīve kļūst fantastiska un katrs mirklis ir burvības pilns. /Rolando Toro, biodejas pamatlicējs/